• Polski

Nauka dla Środowiska i Biznesu – Oferta Centrum Nauk Biologiczno – Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego – publikacja pokazuje, że CNBCh UW to miejsce, które stwarza możliwość prowadzenia prac o charakterze komercyjnym, wykraczających znacząco poza badania podstawowe. Centrum to wybitni naukowcy oraz laboratoria wyposażone w najwyższej klasy aparaturę pomiarową.

Pobierz plik oferta

Historyczna Kolekcja Chemicznych Materiałów Odniesienia – znajduje się od marca br. w budynku CNBCh UW, w holu na piętrze 0, obok auli C. W ulotce można przeczytać o historii kolekcji, jak do nas trafiła oraz skąd pochodzą eksponaty.

Pobierz plik ulotka materialy odniesienia_elektro

Laboratory of Microscopy and Electron Spectroscopy – ulotka w języku angielski przedstawiająca ofertę komercyjną oraz wyposażenie Laboratorium Mikroskopii i Spektroskopii Elektronowej.

Pobierz plik LMSE

Twoje Miejsca w CNBCh UW – CNBCh UW to nie tylko miejsce, z doskonała ofertą sal konferencyjnych i seminaryjnych, to także pokój metrologiczny, „Miejsce dobrych spotkań”, posiadamy także „pokój rodzinny”, z którego mogą korzystać pracownicy CNBCh UW.

Pobierz plik oferta_sale_elektro

5 LAT RAZEM NA DOBRY POCZĄTEK – publikacja przedstawiająca 5 lat działalności CNBCh UW. Minione 5 lat było okresem pełnym dobrych wydarzeń: seminariów, konferencji, wizyt oficjalnych delegacji, jak również wizyt roboczych osób zainteresowanych współpracą. Z publikacji można dowiedzieć się o historii Jednostki, o tym jak wygląda teraz oraz o planach na przyszłość.

Pobierz plik sprawozdanie 5 LAT RAZEM NA DOBRY POCZĄTEK

Cienca Para El Comercio y Medio Ambiente – ulotka w języku hiszpańskim przedstawiająca
ofertę komercyjną CNBCh UW.

Pobierz plik Nauka dla Biznesu po Hiszpańsku

Science for business nad enviroment – ulotka w języku angielskim przedstawiająca
ofertę komercyjną CNBCh UW.

Pobierz plik Science for business and enviroment

Książka kontaktowa – spis najważniejszych
numerów telefonów.

Pobierz plik książka telefoniczna

Science for Business and Environment – publikacja w języku angielskim przedstawiająca ofertę Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych. CNBCh UW to miejsce, które stwarza możliwość prowadzenia prac o charakterze komercyjnym, wykraczających znacząco poza badania podstawowe. Centrum to wybitni naukowcy oraz laboratoria wyposażone w najwyższej klasy aparaturę pomiarową.

Pobierz plik OFERTA ANG_elektro

Laboratorium Związków Biologicznie Czynnych – ulotka w języku polskim przedstawiająca ofertę komercyjną oraz wyposażenie laboratorium.
 

Pobierz plik ulotka Laboratorium zwiazkow biologicznie czynnych

Organomethallic Synthesis Laboratory – ulotka w języku angielskim pokazująca ofertę komercyjną oraz wyposażanie laboratorium.

Pobierz plik ulotka_CNBCh_Organometallic synthesis_Grela

Radiochemia dla Medycyny i Przemysłu – ulotka w języku polskim przedstawiająca ofertę komercyjną oraz wyposażenie laboratorium.

 

 

Pobierz plik ulotka_CNBCh_Radiochemia dla medycyny i przemyslu_Rogulski

Laboratorium Biogeochemii i Ochrony Środowiska – ulotka w jeżyku polskim przedstawiająca ofertę komercyjną oraz wyposażenie laboratorium.

Pobierz plik ulotka_CNBCh_BiogeochemiaiOchronaŚrodowiska_SuskaMalawska

Laboratorium Bioanalityczne – ulotka w języku polskim przedstawiająca ofertę komercyjna oraz wyposażenie laboratorium.

Pobierz plik ulotka_CNBCh_LaboratoriumBioanalityczne_MajŻurawska

Laboratorium Mykologiczne – ulotka w języku polskim przedstawiająca ofertę komercyjną laboratorium.

Pobierz plik ulotka_CNBCh_Laboratorium mykologiczne_WrzosekPawłoska

Laboratorium Kataliza i Fizykochemia Powierzchni – ulotka w języku polskim przedstawiająca ofertę komercyjną oraz wyposażenie laboratorium.

Pobierz plik ulotka_CNBCh_KatalizaiFizykochemiaPowierzchni_Lewera

Analityczne Centrum Eksperckie – ulotka w języku polskim przedstawiająca ofertę komercyjna oraz wyposażenie laboratorium.

Pobierz plik ulotka_CNBCh_ACE_Bulska

Plakat informacyjno-promocyjny.

Pobierz plik plakat_biznes_cnbch

Ulotka przedstawia zakres działalności akredytowanej realizowanej przez laboratoria CNBCh UW.

Pobierz plik cnbch ultoka akredytacyjna elektro2

Oferta laboratoriów akredytowanych w CNBCh UW.

Pobierz plik cnbch ultoka akredytacyjna elektro2

Ulotka przedstawiająca Korpus Operatorów, czyli zespół specjalistów pracujących w różnych laboratoriach w CNBCh UW, którzy zajmują się obsługą zaawansowanej aparatury badawczej i jednocześnie opiekują się tą wysokiej klasy infrastrukturą. Operatorzy jako wysoko wykwalifikowani pracownicy świadczą usługi o charakterze naukowym i komercyjnym, z których skorzystać może każdy zainteresowany podmiot. Wykonują oni zarówno analizy rutynowe, jak i specjalistyczne badania dostosowane indywidualnie do potrzeb usługobiorców.

Pobierz plik

W celu promowania spójnego wizerunku Centrum Nauk Biologiczno – Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego, powstała Księga Identyfikacji Wizualnej, która jest zgodna z Księgą Identyfikacji Wizualnej Uniwersytetu Warszawskiego. Jest to dokument, który zawiera ogólne zasady tworzenia materiałów informacyjno-promocyjnych Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego, w oparciu o spójną i rozpoznawalną symbolikę.

Podstawą naszego systemu identyfikacji jest logo białe na zielonym tle i zielone, dodatkowa wersja logo występuje w kolorze czarnym.

Obowiązującą czcionką jest czcionka Czcionka Roboto oraz Czcionka Akrobat, stosowana w dłuższych tekstach.

Logo CNBCh UW jest znakiem chronionym prawnie. Uzyskanie pozwolenia na jego wykorzystanie zobowiązuje użytkownika do przestrzegania wszystkich zasad.

Hasło dostępu można uzyskać w Sekretariacie administracji CNBCh UW oraz w Biurze Rozwoju lub pisząc na adres e-mail: sekretariat@cnbc.uw.edu.pl lub wspolpraca@cnbc.uw.edu.pl.

Księga identyfikacji wizualnej UW

Księga identyfikacji wizualnej CNBCh UW